Õpetajad

Eesti Teadusagentuur püüab õpetajatele toeks olla mitmel eri moel.

Pakume õpetajatele loov- ja uurimistööde juhendamisel abi korraldades koolide loov- ja uurimistööde koordinaatorite koostöövõrgustiku tööd. Samuti oleme abiks neile õpetajatele, kes soovivad oma teadmisi tõsta õpilasleiutajate juhendamisest. Õpetajad on oodatud oma klassidega külastama iga-aastast õpilaste teadusfestivali, mis on suurim kevadine teaduspidu ning kus saab näha meie õpilaste uurimistööde paremikku.

Õpetajatele on mõeldud ka portaal miks.ee, kust leiab põnevaid karjäärilugusid erinevatest teadusvaldkondadest ning elualadelt. Samuti on võimalik tutvuda mitmete põnevate artiklitega teaduse populariseerimise teemadel. Kasulikke lisamaterjale tundide rikastamiseks saab ka Rakett 69 leheküljelt.  TeaMe programmi raames koostati ka mitmetele valikkursustele õppematerjale. Toetame ka õpilastele erinevate võimaluste loomist LTT huvi süvendamiseks ja ülevalhoidmiseks läbi teadushuvihariduse.

Õpetajatele ja koolidele on avatud liitumiseks ka teadus- ja tehnoloogiapakt.

Kõigil õpetajatel on võimalik osa võtta ka kasvatusteaduslike tööde riiklikust konkursist või osa saada kevadeti toimuvast põnevast ja harivast kasvatusteaduste konverentsist.