Õpilaste loov- ja uurimistööde juhendamine

Õpilaste loov- ja uurimistööde juhendamisel pakub Eesti Teadusagentuur abi koolidele ja õpetajatele sel moel, et korraldab koolide loov- ja uurimistööde koordinaatorite koostöövõrgustiku tööd.

UUS! Ootame teid SÜGISSEMINARILE, mis toimub 25. oktoobril 2019 Radisson Park Inn hotellis (Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn, Toompuiestee 27). Seminarile saab registreerida siin:

 

Ootame jooksvalt Eesti koolidelt andmeid nende kooli loov- ja uurimistööde koordinaatori(te) kohta. Ideaalis peaks igas koolis olema loov- ja/ või uurimistööde koordinaator, kes korraldab, et kõik õpilased nõutud loovtööd ja uurimistöö tehtud saaks. Koordinaator vastutab tööde protsessi igakülgse korraldamise eest koolis, töötab välja kooli juhendmaterjalid, koondab loov- ja uurimistööde teemasid ja tehtud töid, nõustab, toetab ja koolitab (või korraldab koolitusi) oma kooli õpetajaid loov- ja uurimistööde juhendamisel ja aitab neil teha koostööd omavahel ja õpilastega. Teadusagentuuri rolliks omakorda on toetada ja abistada koolide koordinaatoreid.

Ole hea ja teata meile oma kooli loov- ja/või uurimistööde koordinaatori andmed, täites lihtsa kontaktivormi SIIN!

Koostöövõrgustiku abil saavad koolide loov- ja uurimistööde koordinaatorid vahendada omavahel häid kogemusi ja praktikaid, jagada näidiseks õpilaste uurimistöid ja aidata kooli juhendmaterjalide väljatöötamisel. Teadusagentuur hoiab koostöövõrgustikku töös ja tagab selle eduka toimimise.

Hea kooli loov- ja / või uurimistööde koordinaator! Selleks, et saaksime Sulle pakkuda vajalikke koostöövõrgustiku tegevusi, ole hea ja saada meile oma soovid ja vajadused SIIN!

Kasulikku lisalugemist uurimistööde juhendamise teemal:

  • üle-euroopaline „Uuringulaegas” (Ark of Inquiry) arendab õpilaste uurimisoskusi üle Euroopa, andes nii õpetajale kui ka õpilasele tuge metoodilise materjali, uurimistegevuste näidiste ja hindamistööriistade näol.
  • Tallinn veab 2016.a sügisest õpilaste uurimistööde kaasjuhendamise projekti, loe täpsemalt SIIT!
  • Õpetajate Lehe artikkel uurimistööde juhendamise süsteemist Eestis, loe täpsemalt SIIT!

Loov- ja uurimistööde koordinaatorite koostöövõrgustiku tööd rahastatakse ERF TeaMe+ programmist.

TeaMe+_lipud_cube_color

Lisainfo:
Kaili Kaseorg-Cremona
E-post: kaili.kaseorg@etag.ee
www.etag.ee/teadpop