Baltimaade infoseminar “Euroopa inimvara arendamise strateegia teadlastele” toimub 13. juunil

Euroopa Komisjoni ja Eesti Teadusagentuuri koostöös korraldatav Inimvara arendamise strateegia teadlastele Baltimaade infoseminar toimub Tallinnas, Tallink Spa & Conference Hotellis (Sadama 11) 13. juunil.

Seminari eesmärk on tutvustada Eesti, Läti ja Leedu TA asutustele Euroopa teadlaste harta & Teadlaste töölevõtmise juhendi põhimõtteid ning nende rakendamist Inimvara arendamise strateegia (Human Resources Strategy for Researchers – HRS4R) toel. Seminaril tutvustatakse ka käesoleval aastal avanenud mobiilsetele teadlastele mõeldud üle-Euroopalist pensionifondi RESAVER.

Seminarile on oodatud TA ja teadust rahastavate asutuste kõik personaliosakondade töötajad ja juhatajad, turundus- ja/või kommunikatsiooniosakondade töötajad ja juhatajad, kvaliteedi hindamisega tegelevad ametnikud ja muud huvilised. Seminar toimub inglise keeles. Päevakava on manuses.

Registreerumine on avatud 11. maini. Kaugemalt tulijatele kompenseeritakse transpordi- ja majutuskulud.

Detailsem ürituse info on EURAXESSi Eesti portaalis https://www.euraxess.ee/estonia/news/human-resources-strategy-researchers-workshop-tallinn ning  ka Eesti teadusagentuuri kodulehel https://www.etag.ee/en/uritus/workshop-how-to-attract-best-talented-researchers/.

How to best attract talented researchers

TALLINN_programme_final

What others say_testimonials

 

Kontakt:

Hanna Raig

EURAXESS Estonia

Estonian Research Council/Eesti Teadusagentuur

hanna.raig@etag.ee

+372 55 635 808

www.euraxess.ee