Loading Üritused

« Vaata kalendrit

  • Üritus on toimunud.

Koolitused ERC Starting või Advanced grandi konkursi taotluse esitajale

24. aprill 2017 - 25. aprill 2017

Eesti Teadusagentuur korraldab 24. kuni 25. aprillil Tartus  koolituse teadlastele, kes soovivad esitada taotluse ERC Starting Grant või Advanced Grant konkurssidele. Koolitus koosneb kahest osast: 24. aprillil toimub pool päeva auditoorne koolitus ning ülejäänud ajal toimuvad individuaalsed konsultatsioonid, kus vaadatakse üle taotluste ideed.

Koolitajaks on dr Matt Staton firmast A Bigger Splash Ltd (vt ka http://www.abiggersplash.co.uk/), kes on konsulteerinud enam kui sadat edukat ERC grandi taotlejat. Sama koolitaja viis koolitusi läbi ka eelmisel aastal ning tagasiside tema tööle oli positiivne. Koolitus toimub inglise keeles.

Oleme esialgu planeerinud koolituse läbi viia ETAg Tartu kontori ruumides aadressil Soola 8 (Plasku). Koolituse toimumise kohas võib veel muudatusi toimuda.

Koolitustel osalejate arv on piiratud, eelisõigus antakse neile, kes soovivad kindlasti taotluse esitada 2018. aasta konkursile ja kes osalevad ka individuaalsel konsultatsioonil.

Enne koolitust palume läbi lugeda ERC granditaotleja juhendmaterjalid:

ERC Work Programme 2017

 

Registreerumiseks palun täitke vorm hiljemalt 17. aprillil kell 12. 18. aprilli pärastlõunal saadame teile lõpliku kinnituse kohtade olemasolu kohta.

Koolitused ERC Starting või Advanced grandi konkursi taotluse esitajale

  • *Kellel on olemas oma projekti lühikokkuvõte või mustand, palume saata see hiljemalt 17. aprillil kell 12 aadressile margus.harak@etag.ee.

Täpsem info

Algus:
24. aprill 2017
Lõpp:
25. aprill 2017
Kategooria:

Korraldaja

Telefon:
731 7343
E-mail:

Toimumiskoht

Eesti Teadusagentuur
Soola 8
Tartu, 51013 Eesti
Telefon:
7300324
Koduleht:
www.etag.ee