Otsime turundusspetsialisti, kandideerimise tähtaeg 3.03

Tule ja aita tutvustada Eesti teadusmaastikku kui atraktiivset sihtkohta ja hinnatud koostööpartnerit kogu maailmale!

TURUNDUSSPETSIALIST

Sa seisad hea ja kannad hoolt Eesti teaduse turundusportaali www.researchinestonia.eu ja sellega seotud sotsiaalmeedia kanalite haldamise ja arendamise eest. Igapäevases töös kogud ja avaldad ingliskeelseid teadusuudiseid, koostad uudiskirju ja hoolitsed teadusinformatsiooni leviku eest, jälgid ja analüüsid hallatavate infokanalite kasutust. Sa koostad avalikkusele ning sihtrühmadele suunatud infomaterjale ning teed koostööd Eesti teadus-arendusasutuste esindajatega ja teiste algatuse „Research in Estonia“ strateegiliste partneritega Eestis ja välismaal. Oled teadust tutvustavate sündmuste korraldustiimis ning hoiad end kursis teadusmaastikul toimuvaga.

Turundusspetsialistilt ootame kõrgharidust ja vähemalt paariaastast töökogemust turunduse ja/või kommunikatsiooni alal. Edukaks tööks on vajalik laitmatu eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas, tunda Eesti kõrghariduse ja teadus-arendustegevuse ning innovatsioonisüsteemi, omada üldisi teadmisi Euroopa Liidu struktuurifondide rahastusnõuetest.

Soovime, et sul on uute lahenduste loomise oskus, initsiatiivikus, vastutustunne ning saad hakkama avaliku esinemisega. Vajad arvutipädevusi kontoritarkvara ja veebirakenduste kasutamiseks, tugeva eelise annab kujundusprogrammide kasutamise oskus (Illustrator, Gimp vms), Google Ads ja SEO tundmine, foto- ja videotöötlusoskus.

Usume, et meie juures töötada on äge: mitmekülgne ja huvitav töö Eesti teaduse tutvustamisel koos asjatundlike ja pühendunud kolleegidega; kõigile töötajatele laieneb motivatsioonipakett, sh enesetäiendamine ja sportimisvõimalused; töökeskkond on mõnus ja kaasaaegne; puhkus 35 päeva.

Kui leiad, et töö on sulle, siis kandideeri, saates oma CV, palgaootus ning essee „5 things that make Estonian research exceptional“ (inglise keeles, kuni 400 sõna, vormistada Wordi dokumendina).

Soovitame tutvuda eelnevalt: Eesti teaduse rahvusvahelise tutvustamise strateegia 2016–2022 https://www.etag.ee/wp-content/uploads/2013/11/Teadusagentuur_dokument_est.pdf

Töö kohta annab infot „Research in Estonia“ turundusjuht Liis Livin, telefon 5552 7605, e-post liis.livin@etag.ee.

Tööpakkumine on avatud, kuni leiame sobiva kolleegi.

Küsimuste korral pöörduge palun personalijuht Leelo Muru poole leelo.muru@etag.ee.