Inspiratsiooniseminar „Eesti otsib teadussaadikuid“

Seminar toimub teaduskommunikatsiooni konverentsi „Teadus meediastunud maailmas“ lisaüritusena  24. novembril kell 9.30-16.30 Tartus Dorpati Konverentsikeskuse Baeri saalis.

Eestis on tipptasemel teadus ja teaduse infrastruktuur, nutikad inimesed ja edukad koostööprojektid. Eesti teaduse rahvusvahelise hea maine suurendamiseks vajab Eesti teadussaadikuid.

Seminaril otsime inspiratsiooni, et alustada järgmisel aastal teadusagentuuri algatuse Research in Estonia raames Eesti teadussaadikute programmi ettevalmistamist.  Kuulame teadlaste kogemusi, vaatame üle Eesti brändi tööriistakasti ja tutvume Eesti Konverentsibüroo saadikute programmiga ning  Research in Germany  teadussaadiku programmist räägib dr. Katja Lasch.

Ootame seminarile kaasa mõtlema ja arutlema teadlasi, välisteadlasi, teadusadministraatoreid ja –kommunikaatoreid, kes peavad tihti tutvustama Eestit ja Eesti teadusmaastikku oma välismaa partneritele ja –kolleegidele või  teistele huvilistele ning tunnevad vajadust heade tutvustusmaterjalide järele.

Seminari modereerib Kristin Kraav Eesti teadusagentuurist, seminar on inglise keeles.

 Täpsem programm ning registreerimine:

http://bit.ly/2dTB09z (eesti keeles)

http://bit.ly/2ep3CJW (in English)

Seminari rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond läbi Eesti Teadusagentuuri.

Lisainfo:

Reimo Rehkli

tel 56477603

e-post reimo.rehkli@etag.ee