Loading Üritused

« Vaata kalendrit

  • Üritus on toimunud.

Infoseminar „Rahastus- ja koostöövõimalused ettevõtjatele ning ettevõtete ja koolide koostöövõimalused“ Jõhvis

5. oktoober 2018, 13:00 - 16:00

SA Archimedes ja Eesti Teadusagentuur jagavad partneritega Ettevõtlusnädalal infot rahastus- ja koostöövõimaluste kohta

Ettevõtlusnädal on suurim kodumaine ettevõtlusfestival, mis toimub oktoobri esimesel nädalal kõikjal üle Eesti. SA Archimedese, Eesti Teadusagentuuri, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS), ADAPTERi ja MAK-võrgustiku koostöös toimuvad neljas Eesti linnas ettevõtjatele mõeldud infoseminarid. 

Võrus, Tartus, Tallinnas ja Jõhvis toimuvate seminaride käigus tutvustatakse lähemalt ettevõtete ja teadusasutuste koostöötoetamiseks mõeldud meedet NUTIKAS. Lisaks tutvustatakse meedet NUTIKAS 16.10 Kuressaares toimuval meetmete infoseminaril.

Infoseminaride raames jagavad oma kogemusi ka toetust taotlenud ettevõtted. Samuti antakse ülevaade, millistes EL teadusprogrammi Horisont 2020 osades saavad ettevõtted osaleda ja esitletakse konkreetselt ettevõtetele suunatud toetusskeeme.

EAS tutvustab ettevõtte arenguprogrammi ning Adapter.ee näitab, kuidas ühe kontaktpunkti kaudu saab ettevõte juurdepääsu enam kui 3500 teadlase ja inseneri teadmistele ja oskustele. Lisaks jagatakse seminaridel teavet teadus- ja tehnoloogiapakti osas ning räägitakse sellestki, kuidas koolid ja ettevõtted saavad omavahel koostööd teha. Pärast ettekandeid toimuvad huvilistele konsultatsioonid.

Infoseminar Jõhvis (Kaubanduskeskus Tsentraal, Keskväljak 4, Jõhvi), toimub reedel 5. oktoobril algusega kell 13:00. Info ja registreerumine SIIN.

Täpsem info

Kuupäev:
5. oktoober 2018
Aeg:
13:00 - 16:00
Kategooria:
,