Loading Üritused

« Vaata kalendrit

  • Üritus on toimunud.

ERA-CVD noorte teadlaste artiklivõistluse tähtaeg

1. märts 2019

Noorte teadlaste artiklivõistlus – Excellent Paper in Cardiovascular Research Award

Kuulutati välja 2018. aastal ilmunud teadusartiklite võistlus, mis on suunatud noortele teadlastele. Artiklivõistluse tähtaeg on 1. märts 2019 kl 14.00 CET.

Osalema oodatakse teadusartikleid, mis käsitlevad südameveresoonkonna temaatikat ja on ilmunud 2018. aasta 1. jaanuari ja 31. detsembri vahel.

Eeldatakse, et artikli esimene autor oli artikli ilmumise ajal noorem kui 35-aastane (34-aastast vanusepiiri pikendavad möödapääsmatud karjäärikatkestused, nt lapsehoolduspuhkus või kaitseväeteenistus). Tema institutsionaalne kuuluvus, millele ka artikkel viitab, peab seostuma vähemalt ühega järgmistest riikidest: Austria, Belgia, Eesti, Hispaania, Holland, Iisrael, Itaalia, Kanada, Läti, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Taiwan, Türgi.

Parima artikli autorile on ERA-CVD võrgustik pannud välja 3000-eurose preemia. Võitja kutsutakse esinema Euroopa Kardioloogide Seltsi (ESC) kongressile Pariisis (31.08.-04.09.2019).

Osalustingimuste kohta vt lähemalt siit: https://www.era-cvd.eu/365.php

Kontaktisik Eesti Teadusagentuuris: Katrin Kello katrin.kello@etag.ee Tel 731 7361


ERA-CVD for Early Career Researchers: Call for Transnational Projects, and Excellent Paper Award

The ERA-Net on Cardiovascular Diseases ERA-CVD aims to promote international cooperation in cardiovascular research.

In January 2019, ERA-CVD has opened two calls for Early Career Researchers:

  • a call for transnational research projects driven by early career scientists. The deadline for submission of pre-proposals is April 29, 2019. Please see more at https://www.era-cvd.eu/388.php
  • Excellent Paper in Cardiovascular Research Award also addressed to young scientists. The competition deadline is March 1, 2019. Please see more at https://www.era-cvd.eu/365.php

Täpsem info

Kuupäev:
1. märts 2019
Kategooria: