Loading Üritused

« Vaata kalendrit

EMBL-EMBC infopäev Tartu Genoomika Instituudis

27. september

Tartu Genoomika Instituut (Riia 23b)
27.09.19  (kell 10-13)

 

Eesti on alates 2019. aasta juunikuust Euroopa Molekulaarbioloogia Laboratooriumi* (European Molecular Biology Laboratory , EMBL) eeldatav liige (prospect member)**.

EMBL, ETAg ja HTM korraldavad EMBL-EMBC infopäevad 26. septembril Tallinnas ja 27. septembril Tartus. Infopäevadel tutvustatakse neid võimalusi, teenuseid ja koolitusprogramme, mis Eestile EMBLi liikmelisusega avanevad.

Lisaks EMBLi tegevuse tutvustamisele antakse infopäeval ülevaade ka EMBO (Euroopa Molekulaarbioloogia Organisatsioon) programmidest, mida rahastab EMBC (Euroopa Molekulaarbioloogia Konverents).  Eesti on EMBC liige alates 2006. aastast.

Ettekannetega astuvad EMBList üles Silke Schumacher, Vladimir Benes. EMBLi järeldoktori kogemusi jagab Vallo Varik ning EMBO stipendiaadi kogemusi Elin Org.
Päevakava on toimumiskohtades mõningase erinevusega.

Üritus on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine, mida saab teha kuni 20. septembrini.

Päevakava lisandub peatselt.

Registreeru Tartu infopäevale:

27.09.19 EMBL-EMBC (Tartu)

 

*Euroopa Molekulaarbioloogia Laboratoorium (EMBL) on riikidevaheline teadusasutus (organisatsioon), mis tegutseb 1974. aastal kinnitatud põhikirja alusel. Asutajaliikmeid oli 10, neile on lisandunud 16 liikmesriiki ja kaks assotsieerunud liiget. EMBL paikneb praegu kuues asukohas viies eri riigis. Kokku töötab EMBLis rohkem kui 1600 inimest (teadlased, insenerid, tugistruktuur), peale selle 200 doktoranti ja 260 järeldoktoranti. EMBLis tehakse tipptasemel fundamentaalteadust, pakutakse koolitusi ning oma tuumiklaborite teenuseid. Praeguse seisuga on EMBLi koosseisus üle 80 toimiva teadusrühma ja 23 ERC grandi hoidjat.

**Täisliikme staatust saab Eesti taotleda 3 aasta möödudes.

Kontakt Eesti Teadusagentuuris: Kristi Auli kristi.auli@etag.ee

 

Täpsem info

Kuupäev:
27. september
Kategooria: