Loading Üritused

« Vaata kalendrit

EIC Acceleratori seminar

22. september, 10:00 - 14:00

Eesti Teadusagentuur korraldab ettevõtjatele EIC Acceleratori seminari 22. septembril kell 10.00 – 14.00 Tallinnas Swissôtelis. Ettekannetega esinevad ja küsimustele vastavad Heidi Kakko EIC Fondist, Silver Toomla EEN-st, Margit Ilves ETAg-ist, oma kogemusi jagab Sirli Sipp Kulli BitaTec-st.

EIC Accelerator on väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele, sh start-up’idele suunatud toetuse ja omakapitaliinvesteeringu kombinatsioonist koosnev skeem raamprogrammis “Euroopa horisont”. Rahastatakse suure kasvupotentsiaaliga ettevõtete innovaatilisi ja kõrge riskiga tootearendusprojekte.

Üritusel on võimalik osaleda veebis ning võimalusel kohapeal Swissotelis Tallinnas (kuni 30 osalejat). Kohapeal osalemise eelduseks on tõend, mis kinnitab Covid-19 vaktsineerimiskuuri läbimist, läbipõdemist viimase kuue kuu jooksul või negatiivset testitulemust. Kohapeal testimist ei toimu. Kohapeal osalemise võimalus otsustatakse hiljemalt 20. septembril ja huvilisi teavitatakse e-posti teel. Kui huvilisi on rohkem kui 30, saab määravaks registreerumise järjekord.

Osalejatele on palve enne üritust tutvuda EIC tööprogrammi EIC Accelerator osaga (lk 31-45).

Vaata kava allpool või laadi see PDF-formaadis alla siit.

Registreerimine (17. septembrini):

    Kohapeal saab osaleda maksimaalselt 30 inimest. Kohapeal osalemise võimalus selgub 20. septembriks, huvilisi teavitatakse e-posti teel

 

Täiendav info:

Margit Ilves
tel +372 7 317 352
Margit.Ilves@etag.ee

Täpsem info

Kuupäev:
22. september
Aeg:
10:00 - 14:00