Tööpakkumine: toimetaja

Tööd saab sisutoimetaja

Töö kirjeldus

Töö eesmärk on programmi TeaMe veebilehe Miks.ee sisutoimetamine. Töö koosneb:
• noortele suunatud veebi miks.ee lugude kirjutamine ja tellimine, sisuline ja vormiline toimetamine, illustreeriva materjali hankimine, lugude avaldamine veebis;
• koostöös TeaMe konsultandiga veebistrateegia arendamine ja elluviimine.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus ajakirjanduse ja kommunikatsiooni erialal;
• töökogemus ajakirjanduses sisutoimetajana;
• ülevaade Eesti teadus-arendustegevusest;
• väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus;
• täpsus, korrektsus ja kohusetunne;
• algatusvõime, iseseisvus ja koostöövõime.

Kasuks tuleb:
• kogemus WordPress’i veebiplatvormiga.

Teadusagentuur pakub

• osalise koormusega (0,2) tähtajalist töökohta (kuni 30.06.2014);
• võimalust aidata kaasa Eesti teaduse populariseerimisele;
• loovat ja huvitavat tööd;
• arengu- ja enesetäiendamise võimalusi;
• rõõmu töötada asjatundlikus ja kaasaegses asutuses.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV (lisada vähemalt 3 varasemat artiklit) ja motivatsioonikiri koos palgasooviga CV Keskuse keskkonnast. Lisainformatsioon telefonil 731 7341, Annelii Kivikas.

Asukoht: Tartu

Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik

Tähtaeg: 13. mai 2013