Viitnalaager 2020

TÄHELEPANU!

Aitäh, et olete registreerinud end Viitnalaagrisse! Tänavune laager on eriline, sest oleme alates kevadest seisnud silmitsi ootamatute ja kiiresti muutuvate oludega.

Oleme otsustanud, et Eesti Teadusagentuur sel aastal Viitnalaagrit ei korralda, kuid laager siiski toimub Õpilaste Teadusliku Ühingu eestvedamisel. Kui plaanite laagris osaleda, siis palun arvestage rangemate distantsipidamise, hügieeni- ja turvanõuetega.

Teie registreerimisinfo edastame Õpilaste Teaduslikule Ühingule, kes teile peatselt saadab täpsema korraldusliku info.

Rohkem infot: Õpilaste Teadusliku Ühingu programmijuht Peeter Lorents

Telefon: 5056534

e-post: peeter.lorents@itcollege.ee

 

***

  • Viitnalaagri traditsioonid ulatuvad juba eelmise sajandi kaheksakümnendatesse aastatesse. Igal aastal on laagril erinev teema, millest lähtuvalt peavad jutusessioone erinevate alade teadlased ning oma valdkonna asjatundjad.
  • Laagris peetakse lugu mõnusast õhkkonnast, kus diskussioon on kesksel kohal ning õpilased saavad nagu võrdne võrdsega suhelda professorite ja akadeemikutega.  Õhtud sisustavad noored ise.
  • Laagri jooksul käiakse ümbruskonnas ka loodus- ja kultuuriretkel. Laager toimub augusti keskel ja kestab kolm päeva. Laager on mõeldud eeskätt 9.12. klassi õpilastele.
  1. a laagri teema on STABIILSUS – kuidas seda mõista reaal- ja insenerialade vaates, eluteaduste ja eluvormide vaates, inimolendi ja ühiskonna vaates, filosoofide ja teoloogide vaates?

Laagrisse registreerimine on lõppenud!

Toimunud laagrite kohta leiab infot siit:

 

P8112018_DxO
foto: Aavo Kaine