Õpilasleiutajate autasustamine

Tulenevalt Vabariigi Valitsuse kehtestatud eriolukorrast koroonaviiruse leviku tõkestamiseks jääb 14. ja 15. aprillil Tartus Eesti Rahva Muuseumis toimuma pidanud õpilaste teadusfestival ära.

Seoses sellega ei toimu õpilaste teadustööde konkursi lõppvooru stendiettekannetena ning õpilasleiutajate konkursi ja õpilaste teadustööde konkursi parimate autasustamist. Mõlema konkursi tulemused annab Eesti Teadusagentuur nii asjaosalistele kui avalikkusele teada pärast tulemuste kinnitamist. 

Kuna festivali toimumise aeg on olnud kooskõlas konkursside ajakavade ja koolide õppetöö korraldusega (vaheajad, eksamid jms), ei täidaks üritus selle edasilükkamisel enam oma eesmärki. Seetõttu oleme otsustanud festivali sel aastal ära jätta.  

2019. aasta õpilasleiutajate riiklikule konkursile tööde esitamise tähtaeg oli 2. detsember 2019. Preemiad ja auhinnad antakse parimatele üle õpilaste teadusfestivali 1. päeval, 14. aprillil algusega kell 14 ERMi B-osa teatrisaalis. Sisenemine käib ikka A-osast, st ERMi peauksest. 

Autasustamisele on oodatud parimatele kaasa elama KÕIK noored leiutajad ja nende juhendajad ning loomulikult KÕIK festivali külastajad! 

Tähelepanu!
Noor leiutaja, KUI SAID AUTASUSTAMISELE KUTSE, siis palun registreeri ennast alloleval lingil hiljemalt 16. märtsil alloleval lingil. NB! Ülejäänud leiutajad ja pöidlahoidjad ennast siin kirja panema ei pea.
Küsimuste tekkides võta ühendust margit.lehis@etag.ee või tel 520 3270.

Kutse saanud noorte leiutajate registreerumine