Uurimistoetuste osakond

Uurimistoetuste osakonna peamine ülesanne on uurimistoetuste ning teadustaristu toetuste menetlemine.

Helen Post
PhD (geenitehnoloogia)

uurimistoetuste koordinaator osakonnajuhataja ülesannetes (bio- ja keskkonnateadused)
Tel: 731 7363
helen.post@etag.ee
Ade Kallas-Kivi
PhD (farmaatsia)

uurimistoetuste koordinaator (arsti- ja terviseteadused, põllumajandusteadused ja veterinaaria)
Tel: 731 7366, 5691 1390
ade.kallas-kivi@etag.ee
Eveli Laats
MA (haridusinnovatsioon)

uurimistoetuste koordinaator (sotsiaalteadused)
Tel: 731 7364
eveli.laats@etag.ee
Hele Priimets
MA (inglise keel ja kirjandus)

uurimistoetuste koordinaator (humanitaarteadused ja kunstid)
Tel: 730 0326
hele.priimets@etag.ee
Raili Torga
PhD (maastikuökoloogia ja keskkonnakaitse)

uurimistoetuste koordinaator (täppisteadused)
Tel: 731 7358, 5697 9372
raili.torga@etag.ee
Julia Uusna
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)

uurimistoetuste koordinaator (tehnika ja tehnoloogia)
Tel: 731 7367, 5699 2207
julia.uusna@etag.ee
Priit Tamm
BSc (inimgeograafia)

teadustaristu valdkonna juht
Tel: 730 0374, 501 6624
priit.tamm@etag.ee