Teaduskommunikatsiooni osakond

Teaduskommunikatsiooni osakond töötab selle nimel, et teadusel ja teadlaskonnal oleks innustunud järelkasvu. Viime ellu Teaduskommunikatsiooni strateegia 2020-2035 Eesti teab eesmärke, toetame TeaMe+ tegevuste raames tegevusi, mis aitavad tekitada noortes huvi loodusteaduste, tehnoloogia, inseneeria ja matemaatika vastu. Näiteks toome vaatajateni teadustelesaade „Rakett69“, arendame teadlaste ja inseneride karjääri tutvustavat portaali www.miks.ee või korraldame õpilaste teadusfestivali. Lisaks anname välja riiklikke tunnustusi ja korraldame konkursse.

Toetame Eesti riigi brändi ja tutvustame Eesti teadust rahvusvaheliselt www.researchinestonia.eu/

 

 

 

Annely Allik

osakonnajuhataja
Tel: 730 0333
annely.allik@etag.ee
Katrin Saart

vanemkoordinaator (teaduse populariseerimise projektikonkurss, Eesti teaduse populariseerimise auhind, õpilasleiutajate konkurss)
Tel: 730 0378
katrin.saart@etag.ee
Lilia Grozovski

koordinaator
Tel: 731 7354
lilia.grozovski@etag.ee
Marion Villemson

koordinaator (õpilaste teadustööde riiklik konkurss, üliõpilaste teadustööde riiklik konkurss, haridusteaduslike tööde riiklik konkurss)
Tel: 730 0339
marion.villemson@etag.ee
Kai Kaljumäe

kommunikatsioonijuht
Tel: 730 0332
kai.kaljumae@etag.ee
Liisi Rohtung

teadusprogrammide kommunikatsioonispetsialist
Tel: 731 7353
liisi.rohtung@etag.ee
Kiiri Lättekivi

kommunikatsioonispetsialist
Tel:
kiiri.lattekivi@etag.ee
Eva Pruusapuu

TeaMe+ programmi juht
Tel: 731 7356
eva.pruusapuu@etag.ee
Mare Vahtre

TeaMe+ koordinaator
Tel: 730 0335
mare.vahtre@etag.ee
Siim Lepik

Research in Estonia tegevuste juht
Tel: 731 7368
siim.lepik@etag.ee
Carlos Kuiv

Research in Estonia turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
Tel: 730 0328
carlos.kuiv@etag.ee