Teaduskommunikatsiooni osakond

Teaduskommunikatsiooni osakond töötab selle nimel, et teadusel ja teadlaskonnal oleks innustunud järelkasvu. Viime ellu Teaduskommunikatsiooni strateegia 2020-2035 Eesti teab eesmärke, toetame TeaMe+ tegevuste raames tegevusi, mis aitavad tekitada noortes huvi loodusteaduste, tehnoloogia, inseneeria ja matemaatika vastu. Näiteks toome vaatajateni teadustelesaade „Rakett69“, arendame teadlaste ja inseneride karjääri tutvustavat portaali www.miks.ee või korraldame õpilaste teadusfestivali. Lisaks anname välja riiklikke tunnustusi ja korraldame konkursse.

Toetame Eesti riigi brändi ja tutvustame Eesti teadust rahvusvaheliselt www.researchinestonia.eu/

 

 

 

Annely Allik

osakonnajuhataja
Tel: 502 9970
annely.allik@etag.ee
Siim Lepik

strateegilise kommunikatsiooni valdkonna juht
Tel: 731 7368
siim.lepik@etag.ee
Katrin Saart

teadushariduse valdkonna juht
Tel: 730 0378
katrin.saart@etag.ee
Kiiri Lättekivi

teaduskommunikatsiooni vanemspetsialist
Tel: 5554 2639
kiiri.lattekivi@etag.ee
Karl Kaur

organisatsioonikommunikatsiooni vanemspetsialist
Tel: 5825 1418
karl.kaur@etag.ee
Karl Ander Aleksius

kommunikatsioonispetsialist
Tel: 521 9859
karlander.aleksius@etag.ee
Liisa Edur

kommunikatsioonispetsialist
Tel: 524 7649
liisa.edur@etag.ee
Maarja Puistaja

kommunikatsioonispetsialist
Tel: 730 0328
maarja.puistaja@etag.ee
Sirje Tünder

koordinaator
Tel: 731 7385
sirje.tynder@etag.ee
Kaidi Meus

TeaMe+ programmijuht
Tel: 5359 1626
kaidi.meus@etag.ee
Lilia Grozovski

TeaMe+ koordinaator
Tel: 731 7354
lilia.grozovski@etag.ee
Kadri Martin

kommunikatsioonispetsialist
Tel: 730 0339
kadri.martin@etag.ee