Õpilaste uurimistööde protsessile keskenduvat seminari saab jälgida veebiülekandena

Homme, 25. augustil Tartu Ülikooli raamatukogus toimuvat õpilaste uurimis- ja loovtööde protsessile keskenduvat seminari saavad huvilised jälgida veebiülekandena.

Seminar on suunatud uurimistöid juhendavatele õpetajatele ja koolivälistele juhendajatele – näiteks teadlastele või teaduskraadiga spetsialistidele.

Lisaks üldisele uurimistööde protsessile keskendutakse üksikasjalikumalt igale selle etapile. Muuhulgas tutvustatakse võimalusi, kuidas õpilastele uurimistööde teemasid, kooliväliseid juhendajaid ja andmeid leida ning arutletakse tööde sisu, vormistuse ja esitlemise üle. Samuti kaardistatakse ühiselt häid ja kasulikke praktikaid.

Seminari eesmärk on kokku koondada kasulikud vahendid ja materjalid kõigile osapooltele uurimis- ja loovtööde protsessi ladusamaks muutmiseks.

Seminar toimub kell 10–16 ja otseülekannet saab jälgida siit.

Lisaks otseülekandele saab üritust hiljem ka järelvaadata. Info järelvaatamise kohta lisame ürituse lehele, kust leiab ka täpsema kava.

Üritust korraldab Eesti Teadusagentuuri teaduskommunikatsiooni osakond. Seminari rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi programmi TeaMe+ vahenditest.

Lisainfo:
Leemet Samel
Eesti Teadusagentuuri teaduskommunikatsiooni osakonna koordinaator
Tel: 731 7354/5562 4258
leemet.samel@etag.ee