Nanomeditsiini teemaline rahvusvaheline ühiskonkurss

EuroNanoMed (ENM) on 2008. aastal riiklike rahastavate organisatsioonide ning ministeeriumide poolt asutatud nanomeditsiini teemaline ERA-NET. Võrgustiku üheks tegevuseks on nanomeditsiini valdkonnas riikide teadusprogrammide koordineerimine ja ühiskonkursside korraldamine, et rahastada rahvusvahelisi koostööprojekte, mille eesmärgiks on rakendada nanomaterjalide uuringute tulemusi meditsiinis. 7. raamprogramm toetas kahte EuroNanoMed initsiatiivi (2009 – 2011 ja 2012 – 2016), mis korraldasid kokku 7 ühiskonkurssi ning rahastasid 60 nanomeditsiini teemalist projekti 55 mln € väärtuses.

EuroNanoMed III võrgustiku järjekorras 8. väljakuulutatav rahvusvaheline ühiskonkurss on EK kaasrahastusega ning selle eesmärgiks on rahastada innovatiivseid nanomeditsiini teemalisi teadusprojekte.

Ühiskonkursi rahastavad Belgia, Kanada, Eesti, Prantsusmaa, Saksamaa, Kreeka, Iirimaa, Iisraeli, Itaalia, Läti, Leedu, Hollandi, Norra, Poola, Portugali, Rumeenia, Slovakkia, Hispaania, Taiwani ja Türgi teadust rahastavad organisatsioonid.

Ühiskonkursi eelarve on 14 mln €. ETAg planeerib rahastada ühte 100 000 eurose eelarvega projekti.

OLULISED TÄRMINID:

16.1. 2017 (17:00, CET) – EELTAOTLUSTE ESITAMISE TÄHTAEG

9.6. 2017 (17:00, CET) – LÕPPVOORU PÄÄSENUD TAOTLUSTE ESITAMISE TÄHTAEG

ÜKSIKASJALIK INFO (tingimused, juhendid, vormid jm vajalik) EuroNanoMed KODULEHEL:   www.euronanomed.net

 

Lisainfo ETAgist:
Aare Ignat
aare.ignat@etag.ee