Algas konkurss küberkaitsevälja käsitleva uuringu läbiviija leidmiseks

Eesti Teadusagentuur kuulutab välja konkursi uuringu läbiviija leidmiseks. Tegemist on RITA programmi strateegilise teadus- ja arendustegevuse toetamise raames teostatava uuringuga „Kriitilise informatsiooni infrastruktuuri (KII) kaitse simuleerimine Küberharjutusväljal“.

Uuringu eesmärk on välja töötada virtuaalne keskkond, milles simuleerida eri kriitilise informatsiooni infrastruktuuri (KII) valdkondades tekkivaid olukordi, luua ja rakendada uudne tehnoloogia, mille abil uurida ja katsetada potentsiaalseid turvaprobleeme, harjutada süsteemide küberkaitset ning tõsta sellealast kompetentsi.

Uuringus on oodatud osalema interdistsiplinaarsed konsortsiumid, mis koosneksid vähemalt kahest erineva TA asutuse (avaliku, eraõigusliku asutuse või ülikooli vähemalt kahe erineva TA alamvaldkonna) uurimisrühmast. Uuringu eelarve on 1 136 840 €.

Konkursi taotlusvoor korraldatakse Eesti teadusinfosüsteemis ETIS. Konkursil osaleda soovivad konsortsiumid teavitavad oma osalemissoovist Eesti Teadusagentuuri aadressil maikki.moosus@etag.ee), kes võimaldab ligipääsu ETISe taotlusvormile.

Konkurss jääb avatuks kuni 17. september 2018. Soovi korral on konkursil osalevatel Konsortsiumitel võimalus kohtuda tellija esindajatega (ETAg ning Kaitseministeeriumi esindajad), et rääkida läbi ettevalmistatava pakkumuse sisu. Vaata lähemat infot siit.

Kontakt
Liina Eek
RITA programmi juht
Eesti Teadusagentuur
731 7383, 53001912
liina.eek@etag.ee