Loading Üritused

« Vaata kalendrit

  • Üritus on toimunud.

Koolitus ERC grantide taotlejatele – registreerumistähtaeg

24. september 2017

Eesti Teadusagentuur korraldab 2.-3. oktoobril 2017 ERC Grandi taotlemise koolituse. Oodatud on kõik ERC Starting Grandi või Consolidator Grandi taotlmeisest huvitatud teadlased.

Koolitajaks on dr Matt Staton firmast A Bigger Splash Ltd (vt ka http://www.abiggersplash.co.uk/)
Koolitus toimub inglise keeles.

Koolitus jaotub kahte plokki:

2. oktoobril on fookuses Consolidator Grandi taotluse kirjutamisega seonduv. Koolitustel osalejate arv on piiratud, eelisõigus antakse neile, kes soovivad kindlasti taotluse esitada 2018. aasta konkursile ja kes osalevad ka individuaalsel konsultatsioonil.

3. oktoobril on kavas individuaalsed konsultatsioonid veel 2017. aastal grandi taotluse esitamist kavandavatele ja kevadisel Starting Grandi koolitusel osalenutele. Konsultatsioonil osalejate arv on piiratud, kuid vabade kohtade ilmnemisel antakse individuaalse konsultatsiooni võimalus ka neile teadlastele, kes kevadisel koolitusel osaleda ei saanud.

Oleme esialgu planeerinud koolituse läbi viia ETAg Tartu kontori ruumides aadressil Soola 8 (Plasku). Koolituse toimumise kohas võib veel muudatusi toimuda.

Enne koolitust palume läbi lugeda ERC granditaotleja juhendmaterjalid:

ERC Work Programme 2018

ERC Information for Applicants to the Starting and Consolidator Grant 2017 Calls

Registreerumiseks palun täitke vorm hiljemalt 24. septembril kell 12. 25. septembri pärastlõunal saadame teile lõpliku kinnituse kohtade olemasolu kohta.

Järgmine koolitus, mis võtab Starting Grandi kõrval fookusesse ka Advanced Grandi taotluste kirjutamise, on kavas 2018. aasta aprillis.

Lisainfo

Margus Harak
Mobilitas Pluss vanemkonsultant
Telefon 731 7343
 

Registreerimisvorm ERC grantide taotlejate koolitusele 2.-3. oktoobril 2017

  • *Kellel on olemas oma projekti lühikokkuvõte või mustand, palume saata see hiljemalt 25. septembril kell 12 aadressile margus.harak@etag.ee. / In case you have prepared research concept or worksheet please send it to margus.harak@etag.ee before September 25 at 12.00.

Täpsem info

Kuupäev:
24. september 2017
Kategooria:

Korraldaja

Telefon:
731 7343
E-mail: