Viitnalaager 2017

Viitnalaagri traditsioonid ulatuvad juba eelmise sajandi kaheksakümnendatesse aastatesse. Igal aastal on laagril erinev teema, millest lähtuvalt peavad jutusessioone erinevate alade teadlased ning õhtuti toimuvad dispuudid. Laagri jooksul käiakse ümbruskonnas ka loodus- ja kultuuriretkel. Laager toimub augusti keskel ja kestab kolm päeva. Laager on mõeldud eeskätt 9.-12. klassi õpilastele.

2017. a laager toimus 13.-15. augustil Viitna puhkekeskuses ning sel korral diskuteeriti LÕPMATUSE JA LÕPLIKKUSE ümber ja üle. Laagri kavaga on võimalik tutvuda siin:

 

Praktiline info kõigile tulijatele:

Viitna asub Tallinn-Narva maantee 60. kilomeetril. Viitna Puhkekeskus asub Viitna järve ääres. Sissesõidutee on umbes 300 meetrit Viitna bussipeatusest Narva poole (mõlemale poole teed paneme üles ÕTÜ-logoga sildid). Minema peaks puhkekeskuse administraatori-hooneni – see on esimene maja, mis teed mööda edasi minnes ja liiklusmärki järgides paremale keerates vastu tuleb (~300 meetrit maanteest) – ning seal administraatorile öelda “Õpilaste Teaduslik Ühing”. Samas kohas on avatud ka registreerumislaud.

Vajadusel hüvitatakse ise kohale tulijatele sõidukulud.

Kohalejõudmise info Google kaardil: https://goo.gl/maps/11ktJ7KCaVm

Viitnalaagri loenguprogramm on kõigile regitreerunutele kohustuslik. Õhtud on vabad ning võimalik on veeta aega järveäärses majas, kus saab grillida ning heas seltskonnas aega veeta.  Võimalik on kasutada sauna ning ujuda. Loengute kuulamine toimub väljas asuvas õuetelgis – kuna ilm on hetlik, siis palun võtke kaasa soojemaid riideid/vihmakindlaid asju. Kaasa peaks veel võtma oma joogitassi.

 

 

info: Kaili Kaseorg-Cremona, tel 5805 0869

P8112018_DxO
foto: Aavo Kaine