Festivali programm

Õpilaste teadusfestival 2017 on külastajatele avatud 27. aprillil kell 11-17.00 ja 28. aprillil kell 10-13.00 ja õpilaste teadustööde konkursi parimate autasustamine algab kell 14.15.

Töötubade, seminaride ja grupi registreerimise kohta leiate infot festivali külastamise alalehelt.

Festivali programm failina

*Programmis võib ette tulla veel mõningaid muudatusi.

Neljapäev, 27. aprill

STENDIDE ALA, 1. korrusel Sammassaalis

11:00-17:30 Õpilaste teadustööde riikliku konkursi stendiettekannete näitus ja hindamine.
Algkooliõpilaste stendiettekannete näitus.
Festival on külastajatele AVATUD

 LAVA, 2. korrusel Klaassaalis

11:15 Viljandi Gümnaasiumi teadusteater „Tuli – elu alus“
12:00 MTÜ Robootika – Robootikud laval
13:00 SPARK MakerLab „Mis või kes on maker-liikumine?”
14:00 TTÜ Virumaa Kolledž „Valmistame ise kindaga juhitava automatiseeritud robotkäe!”
15:00 „Rakett69“ show
15:30 Mario Mäeots „Uurimistöö koolis“. Gümnaasiumiõpilastele suunatud Tartu Ülikooli e-kursus, mille eesmärgiks on toetada õpilaste uurimistööks vajalikke oskuste ja teadmiste arengut
 16:00 Elva Gümnaasiumi teadusteater „Ajamasin teaduse minevikku“

TEADUSE POPULARISEERIMISE ALA, 2. korrusel Klaassaalis ja välitelgis

 11:00-17:30 Eesti Tervishoiu muuseum; Robootika MTÜ;
Viimsi Kooli Teadmiskeskuse Collegium Eruditionis;
TTÜ Mektory Tehnoloogiakool; TTÜ Virumaa Kolledž;
Innovatsioonikeskus INNOKAS; ajakiri „Minu Maailm“;
Pernova Hariduskeskus; MTÜ SPARK Makerlab;
Tallinna Tehnikakõrgkool; Tartu Ülikooli Teaduskool;
TTÜ Eesti Mereakadeemia Kuressaare Keskus;
Merkuur OÜ„Mobiilsed töötoad“; Energia avastuskeskus;
Tartu Ülikooli loodusmuuseum; ARGO kirjastus; MTÜ Estonaut;
õpilaste teadusajakiri „Akadeemiake“; Teeme Keemiat ja Mulli OÜ; Tartu Ülikooli „Miljon+“ projekt;  Eesti Tudengisatelliidi SA ESTCube
 11:15-16:30 TÖÖTOAD 1. korruse seminariruumides, 2. korrusel ja välitelgis (eelregistreerumisega)
14:00-16:00 ÕPETAJATE SEMINAR seminariruumis 1. korrusel „Teadushuviringide tegevused 1.-3. klassi õpilastele“ (eelregistreerumisega)

Reede, 28. aprill

STENDIDE ALA, 1. korruse Sammassaalis

10:00-13:00 Õpilaste teadustööde riikliku konkursi stendiettekannete näitus.
Algkooliõpilaste stendiettekannete näitus.
Festival on külastajatele AVATUD

LAVA, 2. korrusel Klaassaalis

10:10 Kadrina Keskkooli teadusshow  „Füüsika – see on imeline“
11:00 Tartu Loodusmaja loodusteatrid
12:00 Projekti „Uurimislabor“ tutvustus
12:45 Elus Teadus „Ei saa üle Emajõest“ – maastikugeneetika seob omavahel populatsioonigeneetika ja maastikuökoloogia
14:15-16:30 Õpilaste teadustööde riikliku konkursi PARIMATE AUTASUSTAMINE

TEADUSE POPULARISEERIMISE ALA, 2. korrusel Klaassaalis ja välitelgis

10:00-13.00

Eesti Tervishoiu muuseum; Elus Teadus MTÜ;
Innovatsioonikeskus INNOKAS; TTÜ Mektory Tehnoloogiakool;
TTÜ Virumaa Kolledž; ajakiri „Minu Maailm“;
Tallinna Tehnikakõrgkool; TTÜ Eesti Mereakadeemia Kuressaare keskus;
Tartu Ülikooli Teaduskool; Energia avastuskeskus; Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja Tähetorn; ARGO kirjastus; MTÜ Estonaut; Tartu Ülikooli „Miljon+“ projekt; Tartu Loodusmaja; Tartu Observatoorium; MakerLab Tallinn; TTÜ tootearendus ja robootika

 10:10-13:00 TÖÖTOAD 1. korruse seminariruumides ja 2. korrusel (eelregistreerumisega)
10:30-11:30 NOORE UURIJA STIPENDIUMI seminariruumis Gustav (kutsetega)
10:00-12:00 ÕPETAJATE SEMINAR seminariruumis 1. korrusel Teaduskeskus AHHAA koolitus „TeadusBoost ja punaseks!“ (eelregistreerumisega)