Festivali külastamine

GRUPPIDE (EEL)REGISTREERIMINE

Registreerumine on avatud! Palume õpetajatel eelregistreerida õpilasgrupid, kus on kümme ja enam osalejat, registreerimisvormis, sest see aitab korraldajatel asju sujuvamalt planeerida.

Kui Teie õpilased tulevad festivalile iseseisvalt ja erineval ajal, siis selle valiku saate registreerumisvormis samuti teha. Vormis saate valida orienteeruva saabumise kellaaja, kindlasti märkige palun tulijate arv.

Õpilaste teadusfestivalile on sissepääs tasuta.

VAATLUSLEHED
Festivali külastamise toetamiseks on koostatud vaatluslehed nii esimese kooliastme kui ka vanemate kooliastmete jaoks. Lehed aitavad festivali külastuse siduda eelneva ja edasise õppetööga. Vaatluslehti võib soovi korral kohandada ning need tuleks õpetajal enne festivali välja trükkida ning õpilastele kaasa anda.
vaatlusleht nooremale kooliastmele nr 1
vaatlusleht nooremale kooliastmele nr 2
vaatlusleht vanematele kooliastmetele nr 1
vaatlusleht vanematele kooliastmetele nr 2

KOHALETULEK ja FESTIVALI TOIMUMISKOHT

Tallinna Lauluväljak asub aadressil Narva mnt 95
https://goo.gl/maps/MTVxm5tvN5x

Jalgsi tulles saab Lauluväljaku alale Oru, Mere, Mäe ja Tiigi väravast.
Ühistranspordi sõiduplaane ja piletiinfot saab vaadata http://www.tallinnlt.ee/
Autoga kesklinna poolt tulles tuleb sõita mööda Narva maanteed ja keerata vasakule, lauluväljaku Oru autovärava poole Oru hotelli vastast.

Korraldajad festivali külastajate transporti kahjuks toetada ei saa. Koolidel soovitame pöörduda kohaliku omavalitsuse poole.

Rongiga Tallinnasse

Elron pakub festivalile sõitvatele gruppidele soodustust 20% rongist müüdava pileti hinnast, kui koos sõitjaid on 10 või enam. Piletite eest tasumine peab toimuma enne reisi ettemaksuarve alusel.

Selleks, et soodsamaid grupipileteid osta, tuleb hiljemalt 3 tööpäeva enne reisi saata aadressile katrin.seiman@elron.ee järgmised andmed:
– Reisi(de) kuupäev(ad)
– Reisi(de) kellaaeg(-ajad) ja marsruut
– Sõitjate (sh õpilaste) arv
– Maksja nimi või juriidiline nimi, aadress ning meiliaadress

Üksiktulijatel soovitame osta pileti veebist ette ja õpilastel kindlasti kasutada õpilase soodustust.