Festivali külastamine

Õpilaste teadusfestivalile on sissepääs tasuta.

GRUPPIDE (EEL)REGISTREERIMINE

Registreerumine on avatud! Palume õpetajatel eelregistreerida õpilasgrupid, kus on kümme ja enam osalejat, registreerimisvormis, sest see aitab korraldajatel asju sujuvamalt planeerida.

Kui Teie õpilased tulevad festivalile iseseisvalt ja erineval ajal, siis selle valiku saate registreerumisvormis samuti teha. Vormis saate valida orienteeruva saabumise kellaaja, kindlasti märkige palun tulijate arv.

TÖÖTOAD
Festivalil saab osaleda töötubades, kuhu tuleb grupp eelnevalt registreerida.

ÕPETAJATE KOOLITUSED

Õpetajad, kes tegelevad teadushuviharidusega, neile pakume kahte koolitust, kuhu tuleb eelnevalt registreerida.

 

VAATLUSLEHED
Festivali külastamise toetamiseks on koostatud vaatluslehed nii esimese kooliastme kui ka vanemate kooliastmete jaoks. Lehed aitavad festivali külastuse siduda eelneva ja edasise õppetööga. Vaatluslehti võib soovi korral kohandada ning need tuleks õpetajal enne festivali välja trükkida ning õpilastele kaasa anda.

KOHALETULEK ja FESTIVALI TOIMUMISKOHT

Tallinna Lauluväljak asub aadressil Narva mnt 95
https://goo.gl/maps/MTVxm5tvN5x

Jalgsi tulles saab Lauluväljaku alale Oru, Mere, Mäe ja Tiigi väravast.
Ühistranspordi sõiduplaane ja piletiinfot saab vaadata http://www.tallinnlt.ee/
Autoga kesklinna poolt tulles pääseb lauluväljakule Oru väravast – tuleb sõita mööda Narva maanteed ja keerata Oru hotelli vastast vasakule, lauluväljaku Oru autovärava poole.

Tellitud bussiga tuleks sisse sõita Tiigi väravast. See asub Oru väravast mõnisada meetrit mere poole, kesklinnast tulles vasakul.

Korraldajad festivali külastajate transporti kahjuks toetada ei saa. Koolidel soovitame pöörduda kohaliku omavalitsuse poole.

Rongiga Tallinnasse

Elron pakub festivalile sõitvatele gruppidele soodustust 20% rongist müüdava pileti hinnast, kui koos sõitjaid on 10 või enam. Piletite eest tasumine peab toimuma enne reisi ettemaksuarve alusel.

Selleks, et soodsamaid grupipileteid osta, tuleb hiljemalt 3 tööpäeva enne reisi saata aadressile katrin.seiman@elron.ee järgmised andmed:
– Reisi(de) kuupäev(ad)
– Reisi(de) kellaaeg(-ajad) ja marsruut
– Sõitjate (sh õpilaste) arv
– Maksja nimi või juriidiline nimi, aadress ning meiliaadress

Üksiktulijatel soovitame osta pileti veebist ette ja õpilastel kindlasti kasutada õpilase soodustust.