Varasemad kasvatuskonverentsid

Eesti Teadusagentuur korraldab juba mitmendat aastat koostöös Eesti Akadeemilise Pedagoogika Seltsi, Haridus- ja Teadusministeeriumi, Tartu Ülikooli ja Tallinna Ülikooliga kasvatusteaduste konverentsi, mis toob kokku õpetajad, koolijuhid, üliõpilased, kasvatusteadlased ja haridusametnikud üle Eesti, arutlema hariduse ja koolielu päevakajalistel teemadel. Konverentsi eesmärgiks on populariseerida ja tunnustada kasvatusteadlaste tööd ning aidata selle teadusvaldkonna saavutustel saada laiemat kõlapinda Eesti hariduses ja ühiskonnas.

Konverentside teema on  igal aastal erinev, hõlmates kasvatusteaduste evalveerimist, kasvatusteaduste väljapaistvusest ühiskonnas, koolijuhtimist, traditsioonilise ja innovaatilise kokkupuutekohti hariduses, haridusasutuste võrgustumist. Kasvatusteaduste konverents on ühtlasi ka kasvatusteadlike tööde riikliku konkursi tulemuste väljakuulutamise ja parimate tööde autorite premeerimise kohaks ning konverentsil saab seega ka hea ülevaate kasvatusteaduste valdkonna uuematest silmapaistvatest teadustöödest ja uurimistulemustest. Preemia saanud tööde nimekirjad täies mahus ja võimalusel ka lingid võidutöödele leiad meie kodulehelt. Vaata kõiki varasemate konkursside võidutöid SIIT!

Meil on väga hea meel tõdeda, et konverents on muutunud asjaosaliste seas järjest populaarsemaks, kogudes ühisesse arutellu kokku järjest rohkem Eestis kasvatusteadustega seotud inimesi. Konverents toimub vaheldumisi Tallinnas ja Tartus. Järgmine konverents toimub 19. aprillil 2017 TallinnasKonverentsi pealkirjaks on “Tee tuleviku kooli” ja selle peakorraldajaks on seekord Tallinna Ülikooli haridusinnovatsiooni keskus. Vaata lisainfot konverentsi kohta SIIT!