Uurimistoetuste osakond

Uurimistoetuste osakonna peamine ülesanne on uurimistoetuste ning teadustaristu toetuste menetlemine.

Siret Rutiku
osakonnajuhataja
Tel: 731 7381, 5342 0639
siret.rutiku@etag.ee
Ade Kallas-Kivi
uurimistoetuste koordinaator (arsti- ja terviseteadused)
Tel: 731 7366
ade.kallas-kivi@etag.ee
Hele Priimets
uurimistoetuste koordinaator (sotsiaal- ja humanitaarteadused ning kunstid)
Tel: 730 0326
hele.priimets@etag.ee
Kersti Sõgel
uurimistoetuste koordinaator (bio- ja keskkonnateadused)
Tel: 731 7363
kersti.sogel@etag.ee
Julia Uusna
uurimistoetuste koordinaator (tehnika ja tehnoloogia)
Tel: 731 7358
julia.uusna@etag.ee
Mikk Vahtrus
uurimistoetuste koordinaator (täppisteadused)
Tel: 731 7367
mikk.vahtrus@etag.ee
Priit Tamm
teadustaristu valdkonna juht
Tel: 730 0374, 501 6624
priit.tamm@etag.ee