Teadusprogrammide osakond

Teadusprogrammide osakond viib ellu Euroopa Liidu eelarveperioodi 2014-2020 struktuuritoetuste teadus- ja arendustegevuse (TA) programme ja vahendab neist rahastatavaid toetusi.

Käimasolevad programmid:

  • RITA aitab tugevdada riigi teadus- ja arendustegevust, toetab läbi teavitustegevuse ettevõtete ja teadusasutuste koostööd.
    • NUTIKAS toetab ettevõtetele vajalike rakendusuuringute läbiviimist.
  • MOBILITAS PLUSS soodustab teaduse rahvusvahelistumist, teadlaste mobiilsust ja järelkasvu.

Oskar Otsus
osakonnajuhataja, Mobilitas Pluss juht
Tel: 731 7350, 5306 5302
oskar.otsus@etag.ee
Margus Harak
Mobilitas Pluss vanemkonsultant (ERC grandi taotlejate, ERA Chair ja EIT projektides osalejate ning ERA-NET toetused)
Tel: 731 7343, 511 0332
margus.harak@etag.ee
Tiina Loit-Oidsalu
Mobilitas Pluss vanemkonsultant (järeldoktorite-, tagasipöörduvate teadlaste ja tippteadlaste toetused)
Tel: 731 7359
tiina.loit@etag.ee
Marje Sulakatko
Mobilitas Pluss konsultant (järeldoktorite-, tagasipöörduvate teadlaste ja tippteadlaste toetused)
Tel: 731 7357
marje.sulakatko@etag.ee
Liina Eek
RITA juht
Tel: 731 7383, 5300 1912
liina.eek@etag.ee
Ülle Napa
RITA vanemkonsultant (teadusnõunike nõustamine rahvusvahelise koostöö alal, JPI, GPC)
Tel: 730 0322
ulle.napa@etag.ee
Maikki Moosus
RITA vanemkonsultant (strateegilise TA tegevuse toetamine)
Tel: 730 0320
maikki.moosus@etag.ee
Kaidi Meus
RITA konsultant (strateegilise TA tegevuse ja teadmisepõhise poliitikakujundamise toetamine)
Tel: 731 7380
kaidi.meus@etag.ee
Viktor Muuli
nutika spetsialiseerumise valdkonna juht
Tel: 730 0325, 517 7697
viktor.muuli@etag.ee
Indrek Kõre
Mobilitas Pluss konsultant
Tel: 730 0329
indrek.kore@etag.ee
Piret Ehrenpreis
kommunikatsioonispetsialist
Tel: 731 7353, 5816 0090
piret.ehrenpreis@etag.ee