Tööpakkumised

ANALÜÜTIK

Töö kirjeldus

Analüütik viib läbi finants-majanduslikke ja statistilisi analüüse ning koordineerib teadus-, arendus- ja innovatsioonipoliitika seiret. Töö sisaldab vajaliku teabe kogumist, teabe töötlemist, analüüside ja aruannete koostamist, partneritevahelise suhtluse ning uuringute tulemuste tutvustamise korraldamist.

Ootused kandidaadile
•magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon, soovitavalt matemaatika, IT, majanduse või sotsiaalvaldkonnas;
•head analüütilised teadmised ja oskused ning analüüsivõime;
•vähemalt kaheaastane töökogemus kas teadus- ja arendustegevuse, sotsiaalteaduste või majandusvaldkonnas ning andmetöötluses;
•väga hea arvuti kasutamise, sh andmetöötluse, kõrgtasemel Exceli kasutuse oskus, kasuks tuleb ka Stata kasutamise oskus;
•teadmised Eesti ja ELi teadus- ja arenduspoliitikast ning -tegevusest;
•eesti keele oskus vilunud keelekasutaja tasemel ning inglise keele oskus iseseisva keelekasutaja tasemel;
•algatusvõime, iseseisvus, koostöövõime ja usaldusväärsus.

Meie pakume
•võimalust aidata kaasa Eesti ühiskonna ja teaduse arengule;
•mitmekülgset ja huvitavat tööd;
•arengu- ja enesetäiendamise võimalusi;
•asutuse motivatsioonipaketti, sh põhipuhkust 35 kalendripäeva aastas;
•rõõmu töötada asjatundlikus ja pühendunud kollektiivis ning kaasaegses töökeskkonnas.

Lisainfo

Tööle asumise aeg: ASAP

Tööaeg: täistööaeg, tähtajatu leping

Töö asukoht: Tartu

Kandideerimiseks palume saata CV koos kaaskirja ja palgasooviga CV-Online keskkonnas hiljemalt 25. septembril 2018.

Lisainformatsiooni e-postiga Leelo.Muru@etag.ee või Liina.Eek@etag.ee.