Horisont 2020 konsultandid

Silver Lätt · Eesti H2020 koordinaator
· Kosmos
Tel: 731 7355, 522 8237
E-post: silver.latt@etag.ee
Aare Ignat · ERA-NET Cofund
· Tulevased ja kujunemisjärgus tehnoloogiad (FET)
Tel: 731 7364, 5553 4511
E-post:  aare.ignat@etag.ee
Aavo Kaine · IKT – info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
· Turvaline ühiskond
E-post: aavo.kaine@etag.ee
Argo Soon · Tervishoid, demograafilised muutused ja heaolu
· Toiduga kindlustatus, säästev põllumajandus, mere- ja merendusuuringud ning biomajandus
· Tehnoloogiate ühisalgatused (JTI)
Tel: 730 0372
E-post: argo.soon@etag.ee
Ene Kull · VKEde EASi poolne kontaktisik Ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
Lasnamäe 2, 11412 Tallinn
Tel: 6279 769
E-post: ene.kull@eas.ee
Kristi Auli · Infopäevade ja koolituste korraldaja
· Horisont 2020 portaali toimetaja
Tel: 730 0376
E-post: kristi.auli@etag.ee
     
Kristin Kraav · Euroopa Teadusnõukogu
· Marie Skłodowska-Curie tegevused
· Osaluse laiendamine (ERA õppetoolid, twinning, teaming)
Tel: 730 0337
E-post: kristin.kraav@etag.ee
Maria Habicht · Turvaline, puhas ja tõhus energia
· Tark, keskkonnahoidlik ja integreeritud transport
Tel: 730 0327
E-post: maria.habicht@etag.ee
Margit Ilves · Juriidilised ja finantsküsimused
· Riskikapitali kättesaadavus
· VKEd
· Euroopa Innovatsiooni- ja tehnoloogiainstituut (EIT)
Tel: 731 7352
E-post: margit.ilves@etag.ee
Margit Suuroja · Artikkel 185. BONUS
· ERA-NET Cofund
Tel: 731 7361, 5564 0548
E-post: margit.suuroja@etag.ee
Merle Lust · Euratom
· NMP – nanotehnoloogiad, kõrgtehnoloogilised materjalid; kõrgtehnoloogiline tootmine ja töötlemine
Tel: 517 4220
E-post: merle.lust@etag.ee
Priit Tamm · Euroopa Teadustaristu Tel: 730 0374
E-post: priit.tamm@etag.ee
Terje Tuisk · Teadus koos ühiskonnaga ja ühiskonna heaks Tel: 730 0333
E-post: terje.tuisk@etag.ee

Ülle Must
· Teadusuuringute ühiskeskus
· Kaasav, innovatiivne ja kaasa mõtlev ühiskond
Tel: 730 0330
Faks: 730 0336
E-post: ulle.must@etag.ee
Ülle Napa

 

· Kliimameetmed, keskkond, ressursitõhusus ja toorained
· Teaduse ühisprogrammeerimise algatused (JPI)
Tel: 730 0322
E-post: ulle.napa@etag.ee