Euroopa Liidu noorte teadlaste konkurss otsib reklaamikampaania koostööpartnerit

22.-27. septembril 2017 toimub Tallinnas Euroopa Liidu noorte teadlaste konkurss. Üritust korraldab Eesti Teadusagentuur koostöös Euroopa Komisjoni ning Haridus- ja Teadusministeeriumiga.

Konkursile on tulemas 38 riigi õpilaste riiklike teadustööde konkursside võitjad vanuses 15-20. Konkursipäevade jooksul tutvustavad noored stendiettekannetega oma uurimistööde tulemusi ja neid hindab 20-liikmeline rahvusvaheline žürii, mille on kokku kutsunud Euroopa Komisjon.

  1. ja 25. septembril on konkursipaik SpaceX Ülemiste Citys avatud kõigile huvilistele, see on võimalus noorte teadlastega kohtuda ja nende teadustööst rääkida. Ootame rohkearvuliselt  külastajaid Eesti koolidest, lisaks noortele on üritusele väga oodatud ka koolijuhid, õppejuhid ja uurimistöid juhendavad õpetajad.

Konkursi avalikul alal on võimalus osaleda Rakett69 võistlusrajal ja kohtuda Rakett 69 tegijatega. Külastajaid ootavad töötoad peredele, õpilastele ja õpetajatele. Põnevaid tegevusi pakuvad teaduse populariseerijad. Saab ise meisterdada ja katsetada!

Otsime meediaagentuuri, kes aitaks planeerida ja läbi viia reklaamikampaaniat välimeedias, trükimeedias, televisioonis ja internetiportaalides.

Pakkumine peaks kajastama kampaania kogukulu: meediaagentuuri töötasu ning reklaamipindade hinda. Reklaamide kujundused pakub hankija disainipartner.

Reklaamikampaanial on kaks sihtrühma:

  • Konkurssi külastavad väliskülalised, kellele soovime märku anda ürituse olulisusest ja silmapaistvusest Tallinna linnaruumis
  • Konkursi potentsiaalsed külastajad 24. ja 25. septembril – Tallinna linnaelanikud, pered, õpetajad ja kooliõpilased

Soovime välimeedia kampaaniat mõlemale sihtrühmale:

  • Väliskülalistele peaks konkursi sümboolika nähtav olema nende liikumisteedel – 37-39 nädalatel (programmiga saab tutvuda siin: https://eucys2017.eu/eucys2017/programme/)
  • Siseriiklikule sihtrühmale suunatud kampaaniat 38-39 nädalatel

Konkursi külastajatele täiendavalt:

  • Trükireklaami (Postimees, Õpetajate Leht, jm)
  • Telereklaami
  • internetireklaami erinevates portaalides – Postimees, Delfi, Delfi noortekas, Õpetajate Leht

 

Palun saatke oma pakkumised hiljemalt 7. juulil e-postil liina.raju@etag.ee

Pakkumised ja lisainfo:

Liina Raju
EUCYS 2017 projektijuht
liina.raju@etag.ee
Tel: 53499250