Uudised

Alates 1. maist on ETAgi struktuuris uus osakond

Reimo Rehkli, 29.04.2015, 08:05

Alates 1. maist lisandub Eesti Teadusagentuuri struktuuri teadusprogrammide osakond, mille ülesandeks on kolme Euroopa Liidu tõukefondidest rahastatava programmi elluviimine.

Programmid on:

Teaduse rahvusvahelistumine; Teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni võimekuse tõstmine nutika spetsialiseerumise kasvuvaldkondades; Riigi Teadus- ja Arendustegevuse toetamine.

Osakonna ...

Loe edasi »

Integreeritud taimekaitse teaduskoostöövõrgustiku ERA-Net C-IPM projektikonkurss eeltaotlustele tähtajaga 08.06.2015

Kristi Auli, 27.04.2015, 16:34

ERA-Net C-IPM on integreeritud taimekaitse alane Euroopa teadusvõrgustik, mille eesmärgiks on rahvusvaheliste taimekaitse teadusprojektide ühine koordineerimine ja rahastamine partnerriikide poolt. 27. aprillil  2015. a kuulutas teaduskoostöövõrgustik ERA-Net C-IPM välja rahvusvahelise taotlusvooru projektide eeltaotlustele. Eeltaotlusi saab esitada kodulehe http://c-ipm.inia.es kaudu ...

Loe edasi »

Eesti Teadusagentuur

Sihtasutus Eesti Teadusagentuur alustas tegevust 1. märtsil 2012. aastal. Eesti Teadusagentuuri loodi eesmärgiga korrastada teadus- ja arendustegevuse rahastamise süsteemi. Eesti Teadusagentuur loodi SA Eesti Teadusfondi baasil ning sellega liideti SA Archimedes teaduskoostöö keskus.